НОВИНИ

Одеський перегоновий яхт-клуб запрошує до участі у Чемпіонаті Європи в класі Platu25

Відповідно до регламенту змагань, до 30 червня діє знижка на стартовий внесок. Змагання відбудуться на акваторії Чорноморського яхт-клубу в Одесі з 4 по 10 жовтня 2021 року.

Вітрильний сезон 2021 року в Одесі обіцяє бути насиченим. Протягом літа будуть проведені дитячі та юнацькі змагання, а також регулярні перегони крейсерських яхт відповідно до календаря Одеського перегонового яхт-клубу. Кульмінацією вітрильного життя стане проведення в Одесі Відкритого чемпіонату України та Чемпіонату Європи в класі яхт Platu25. Попередньо буде проведений Відкритий
чемпіонат України в тому ж класі яхт.
Право проведення масштабних міжнародних перегонів Одеса виборола невипадково. Завдяки зусиллям Одеського перегонового яхт-клубу та Української Асоціації класу Platu25 флот цього популярного в світі класу яхт переживає справжній бум на українських акваторіях. Наразі в Україні налічується 45 човнів Platu25, а вітчизняні спортсмени демонструють високі результати на міжнародній арені. І це не дивно: клас яхт Platu25 демократичний, відкритий для участі спортсменів і любителів всіх вікових груп та різного рівня підготовки. При цьому, змагання проходять динамічно і видовищно.
Впродовж року Одеський перегоновий яхт-клуб у співпраці з Чорноморським яхт-клубом при підтримці Вітрильної Федерації України ведуть активну підготовку до відповідальної міжнародної події, адже змагання подібного масштабу відбудуться в Україні вперше за всі роки незалежності. На локації ведуться роботи з поліпшення інфраструктури, проводиться велика організаційна робота.
Паралельно на акваторії майбутніх змагань українські екіпажі активно тренуються в рамках клубної серії Одеського перегонового яхт-клубу.
Для зручності учасників, відповідно до міжнародної практики, організатори Чемпіонату Європи пропонують бажаючим прийняти участь командам скористатись знижкою на стартовий внесок, що діє до 30 червня включно. Крім цього, організатори пропонують човни Platu25 високої якості в оренду для тренувань та для участі у осінніх великих стартах.

Форма для подачі заявки на участь у Чемпіонаті Європи 2021 в класі Platu25 розміщена на офіційному сайті змагань
Також, на офіційній сторінці є інформація щодо оренди човнів.

У разі виникнення питань організатори змагань готові надати більше інформації за вказаними на офіційній сторінці контактами.

Запит на проживання в готелі-партнері «Отрада» та інші питання туристичного характеру адресувати компанії-партнеру «Альбатрос Тур» за адресою travel@albatros.od.ua
Made on
Tilda